
Girlang MarkslöjdChrissline 5 m
fr.1 149 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Chrissline girlang från Markslöjd är en dekorativ slinga med imitation av granris och 100 st ljuspunkter i LED. Måste kompletteras med startkabel (finns som tillval). Ljusslingan kan kopplas ihop med andra slingor i Chrissline-systemet och kan kopplas vidare till max 100 m eller 2500 ljuspunkter.
Varumärke
Beskrivning
Chrissline girlang från Markslöjd är en dekorativ slinga med imitation av granris och 100 st ljuspunkter i LED. Måste kompletteras med startkabel (finns som tillval). Ljusslingan kan kopplas ihop med andra slingor i Chrissline-systemet och kan kopplas vidare till max 100 m eller 2500 ljuspunkter.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
|---|---|
| Färg | Extra varmvit, Varmvit |
| Längd | 5 m |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Serie | Chrissline |
| Produkttyp | Girlang |
| Användningsområde | Utomhus |
| Kabelfärg | Grön |
| Driftkälla | El |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 0 mm |
| Effekt/prestanda | 9,2 W |

