Girlang Markslöjd Chrissline 5 mVarmvit
1 149 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Varmvit
StartkabelStartkabel Markslöjd Chrissline
158 kr
Chrissline 5 m
Varmvit
1 149 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Chrissline girlang från Markslöjd är en dekorativ slinga med imitation av granris och 100 st ljuspunkter i LED. Måste kompletteras med startkabel (finns som tillval). Ljusslingan kan kopplas ihop med andra slingor i Chrissline-systemet och kan kopplas vidare till max 100 m eller 2500 ljuspunkter.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Chrissline girlang från Markslöjd är en dekorativ slinga med imitation av granris och 100 st ljuspunkter i LED. Måste kompletteras med startkabel (finns som tillval). Ljusslingan kan kopplas ihop med andra slingor i Chrissline-systemet och kan kopplas vidare till max 100 m eller 2500 ljuspunkter.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 704810 |
| Färg | Varmvit |
| Längd | 5 m |
| Höjd | 0 mm |
| Effekt/prestanda | 9,2 W |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Serie | Chrissline |
| Produkttyp | Girlang |
| Användningsområde | Utomhus |
| Kabelfärg | Grön |
| Driftkälla | El |
| EAN-nr | 7330024580756 |

