Ljusslinga Gnosjö Konstsmide LED Start/SplitVit
249 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 100 st LED-lampor och fördelare. Finns att välja mellan olika färger.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 100 st LED-lampor och fördelare. Finns att välja mellan olika färger.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3656-100 |
| Färg | Vit |
| Längd | 15,9 m |
| Energieffektivitet | A |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| Typ | Ljusslinga |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ström | 24 A |
| Driftkälla | El |
| Effekt | 6 W |
| EAN-nr | 7318303656101 |




