Ljusslinga Gnosjö Konstsmide Multifunktion Amber
fr.89 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Multifunktion Amber
89 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusslinga med multifunktion och LED-lus från Gnosjö Konstsmide. Godkänd för utomhusbruk.
Ljusslingan har svart kabel, skymningsssensor och timer på sex eller nio timmar. Drivs av 2 st LR20/D 1,5V (medföljer ej).
Recensioner
Bengt RVerifierad köpare
för 4 år sedanEnkel och smidig utan anslutning till 220 V
Åke PVerifierad köpare
för 4 år sedanDen verkar jätte bra. Är nöjd med varan trots att det inte riktigt framgick att den var batteridriven. Borde stått. Det stod bara el.
+ Fin
- Batteridriven
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Amber |
| Kabelfärg | Svart |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Driftkälla | Batteri |
| Typ | Ljusslinga |
| Kabellängd | 5 m |
| Dimbar | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 2100~2200 K |
| Effekt | 0,048 W |
| Längd | 1,9, 3,9, 7,9 m |
| Sensor | Nej, Ja |
| Antal Ljuskällor | 20, 40, 80 st |
| Vikt | 0,1, 0,2 kg |

