Beskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med LED-ljus och grön kabel. Inklusive kabelvinda och transformator.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Färg | Varmvit |
| Energieffektivitet | G |
| Kabelfärg | Grön |
| Material | Plast |
| Ljuskälla | LED |
| Driftkälla | El |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Ljustemperatur | 2100~2200K K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Sockel | PushIn |
| Sensor | Nej |
| Dimbar | Ja |
| Kabellängd | 8 m |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| Spänning | 24 V |
| Längd | 11,85, 5,85 m |
| Antal Ljuskällor | 40, 80 st |
| Vikt | 0,5, 0,71 kg |



