Ljusslinga Markslöjd Chrissline 5 m
fr.249 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Chrissline 5 m
249 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Chrissline är en ljusslinga från Markslöjd som har 50 st ljuspunkter i LED. Måste kompletteras med startkabel (finns som tillval). Ljusslingan kan kopplas ihop med andra slingor i Chrissline-systemet och kan kopplas vidare till max 100 m eller 2500 ljuspunkter.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Chrissline är en ljusslinga från Markslöjd som har 50 st ljuspunkter i LED. Måste kompletteras med startkabel (finns som tillval). Ljusslingan kan kopplas ihop med andra slingor i Chrissline-systemet och kan kopplas vidare till max 100 m eller 2500 ljuspunkter.
Recensioner
Stefan SVerifierad köpare
för 5 år sedanJätte nöjd med ljuset i slingorna
KjellVerifierad köpare
för 5 år sedanfyller upp där våra tidigare slingor slutat fungera.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Färg | Amber, Extra varmvit, Flerfärgad, Varmvit |
| Längd | 5,2 m |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabelfärg | Svart |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Ljusslinga |
| Material | Gummi |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 230 V |
| Användningsområde | Utomhus |
| Serie | Chrissline |
| Effekt/prestanda | 4,6 W |
| Effekt | 4,6 W |
