Ljusslinga Markslöjd Garden 24 Party 10L G45 LED Utebelysning 5,5m
Rek. pris 839 kr
407 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
TransformatorTransformator Markslöjd Spotlight Garden 24 36 W
385 kr
Garden 24 Party 10L G45 LED Utebelysning 5,5m
407 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Med Markslöjds partyslingor blir det lite extra festligt i trädgården. Varje slinga har tio runda lampor. Liva upp och förläng uteperioden med Garden 24 partyslingor.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Med Markslöjds partyslingor blir det lite extra festligt i trädgården. Varje slinga har tio runda lampor. Liva upp och förläng uteperioden med Garden 24 partyslingor.
Denna ljusslinga från Markslöjd är mer än bara en festdekoration. Den är designad för att förvandla alla utomhusområden till mysiga samlingsplatser. Använd den för att skapa en stämningsfull atmosfär på din balkong, eller för att framhäva arkitekturen på din vägg. Dessutom är den energieffektiva LED-tekniken både miljövänlig och kostnadseffektiv. Med dess dimbara funktion kan du justera ljusstyrkan efter ditt humör och behov. Oavsett om du vill ha ett mjukt sken för en romantisk middag eller ett starkt ljus för en livlig fest, är denna ljusslinga det perfekta valet.
Fördelar: Ljusslinga Markslöjd Garden 24 Party 10L G45 LED Utebelysning 5,5m
- Anpassningsbar för olika utomhusmiljöer
- Energisparande med A+ effektivitet
- Dimbar för skräddarsydd belysning
Fördelar: Ljusslinga Markslöjd Garden 24 Party 10L G45 LED Utebelysning 5,5m
- Anpassningsbar för olika utomhusmiljöer
- Energisparande med A+ effektivitet
- Dimbar för skräddarsydd belysning
Dokument
Recensioner
ClasVerifierad köpare
för 4 år sedanJätte fin att ha som lite stämningsljus i trädgårn för tt ljusa upp. Ger dessutom mer ljus än man tror trots att den är väldigt varmvit.
+ Bra och stämningsfullt ljus i trädgårn med antalet lampor.
- Inget
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 107292 |
| Färg | Svart |
| Längd | 5,5 m |
| Bredd | 50 mm |
| Kabellängd | 5,5 m |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 5500 mm |
| Energieffektivitet | A+ |
| Höjd | 115 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Gummi |
| Effekt/prestanda | 0,24 W |
| Serie | Garden 24 |
| Sockel | Diod/LED |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Användningsområde | Utomhus |
| Vikt | 0,74 kg |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7330024577169 |


