Slinga Gnosjö Konstsmide Utomhus LED1200l, Amber
1 779 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Amber
Beskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med micro-LED och svart kabel. Inklusive transformator.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3649-800 |
| Färg | Amber |
| Ljustemperatur | 2300K-2700K K |
| Antal Ljuskällor | 1200 st |
| Vikt | 1,9 kg |
| Längd | 83,93 m |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 24 V |
| Energieffektivitet | F |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,02 W |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Kabelfärg | Svart |
| Driftkälla | El |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318303649806 |


