Tillägg Nätslinga Gnosjö Konstsmide 104L LEDVarmvit/Svart
99 kr
30 dagars prisgaranti

104L LED
Varmvit/Svart
99 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Tillägg till Gnosjö Konstsmide istappsslinga med varmvita LED-ljus och robust soft cable.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 4941-117 |
| Färg | Varmvit |
| Bredd | 2000 mm |
| Kabellängd | 0,2 m |
| Höjd | 1500 mm |
| IP-Klassning | IP67 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2300K-2700 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Antal Ljuskällor | 104 st |
| Typ | Ljusslinga Extra |
| Vikt | 0,65 kg |
| Kabelfärg | Svart |
| Längd | 2 m |
| Driftkälla | El |
| Dimbar | Ja |
| Effekt | 0,03 W |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318309411179 |



