Solcells-vindspel Star Trading Bubbly
219 kr
110 krSpara 50 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Bubbly
110 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Solcells-vindspel Star Trading Bubbly är ett fint dekorerat vindspel med belysning som drivs av solenergi. Placera den som en vacker dekoration i trädgården. Det ger ifrån sig ett mysigt sken i mörkret.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Solcells-vindspel Star Trading Bubbly är ett fint dekorerat vindspel med belysning som drivs av solenergi. Placera den som en vacker dekoration i trädgården. Det ger ifrån sig ett mysigt sken i mörkret.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 479-37 |
| Effekt | 0,062 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 125 mm |
| Diameter | 125 mm |
| Höjd | 350 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast/Metall |
| Effekt/prestanda | 0,062 W |
| Serie | Bubbly |
| Sockel | Fixed |
| Typ | Solcellslampa |
| Vikt | 0,33 kg |
| Bredd | 125 mm |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 7391482010568 |
