Solcellsdekoration Star Trading Astri LEDStorlek: 30 cm
Rek. pris 429 kr
339 kr
186 krSpara 45 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Djup:
300 mm

Astri LED
Storlek: 30 cm
186 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Solcellsdekorationen Astri är en trädgårdsdekoration som levereras platt men som man enkelt vinklar upp de 5 banden till en rund sfär.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Solcellsdekorationen Astri är en trädgårdsdekoration som levereras platt men som man enkelt vinklar upp de 5 banden till en rund sfär.
De 15mm breda banden har en silverantik färg. Under natten lyser den upp med en varmvit led som ger ett vackert skuggspel på marken. Astri går även bra att hänga upp i den fastsatta hängaren. Denna solcell blir en vacker dekoration och är lättplacerad i en plantering i trädgården eller på en balkong eller terrass. Själva paneldelen sitter med 1,5 meters kabel från dekorationen, detta gör det enkelt att placera panelen i direkt solljus vilket är nödvändigt för att ladda batteriet som medföljer.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 483-16 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Silver |
| Djup | 300 mm |
| Diameter | 300 mm |
| Höjd | 300 mm |
| Bredd | 300 mm |
| Kabellängd | 15 m |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Astri |
| Sockel | Fixed |
| Typ | Solcellsdekoration |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482069467 |






