Solcellsdekoration Star Trading BottleTransparent
Rek. pris 109 kr
73 kr
54 krSpara 26 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Bottle
Transparent
54 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Solcellsdekoration Star Trading Bottle är en dekorativ solcellsdriven dew-drop-slinga i glasflaska. Fin dekoration att ljussätta trädgården eller balkongen med.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Solcellsdekoration Star Trading Bottle är en dekorativ solcellsdriven dew-drop-slinga i glasflaska. Fin dekoration att ljussätta trädgården eller balkongen med.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 480-28 |
| Effekt | 0,03 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Transparent |
| Ström | 10 mA |
| Djup | 75 mm |
| Diameter | 75 mm |
| Höjd | 310 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Glass |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Serie | Bottle |
| Sockel | Fixed |
| Typ | Solcellsdekoration |
| Vikt | 0,41 kg |
| Bredd | 75 mm |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 7391482035400 |
