Solcellsdekoration Star Trading Fille
109 kr
88 krSpara 19 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Fille
88 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Solcellsdekoration Star Trading Fille är en hängande solcellsdekoration i form av en Edison lampa. Dess Filament-LED lyser upp med ca 5 Lumen under natten.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Solcellsdekoration Star Trading Fille är en hängande solcellsdekoration i form av en Edison lampa. Dess Filament-LED lyser upp med ca 5 Lumen under natten.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 480-24 |
| Effekt | 0,03 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Transparent |
| Ström | 10 mA |
| Djup | 100 mm |
| Diameter | 100 mm |
| Höjd | 180 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Serie | Fille |
| Sockel | Fixed |
| Typ | Solcellsdekoration |
| Vikt | 0,12 kg |
| Bredd | 100 mm |
| Ljusflöde | 5 lumen |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 7391482033154 |
