Dörrhållare Millers 264
498 kr
30 dagars prisgaranti

Dörrhållare Millers 264
498 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

För tyngre dörrar t.ex. i butiker, sjukhus, fabriker o.s.v. Komplett med bygel och hake. Fästplattans längd 80 mm, hål 10 mm c/c 50 mm.
Varumärke
Miller`sBeskrivning
För tyngre dörrar t.ex. i butiker, sjukhus, fabriker o.s.v. Komplett med bygel och hake. Fästplattans längd 80 mm, hål 10 mm c/c 50 mm.
ETIM-klasskod: EC003825
Fästplatta mm 80
Skruv ingår: Ja
Fästplatta mm 80
Skruv ingår: Ja
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Art.Nr. | 400020293 |
| Färg | Förnicklad |
| Material | Mässing |
| Höjd | 60 mm |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| CC-mått | 50 mm |
| Ytbehandling | Förnicklad |
| Håldiameter | 10 mm |
| Produkttyp | Dörrhållare |
| EAN-nr | 7325920004956 |
