Dörrstängare Millers Inne Upps.Arm Grå
1 338 kr/frp
899 kr/frpSpara 33 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Dörrstängare Millers Inne Upps.Arm Grå
899 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Lämplig för lätta innerdörrar med dörrbredd upp till 1050 mm. Stängarstorlek 3. Med tillslagsfunktion. Justerbar stänghastighet och stängkraft. Vändbar för höger respektive vänsterdörr.
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Lämplig för lätta innerdörrar med dörrbredd upp till 1050 mm. Stängarstorlek 3. Med tillslagsfunktion. Justerbar stänghastighet och stängkraft. Vändbar för höger respektive vänsterdörr.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC003172
- ETIM-klasskod: EC003172
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Art.Nr. | 400092391 |
| Färg | Silver |
| Material | Metall |
| Höjd | 44 mm |
| Bredd | 180 mm |
| Djup | 65 mm |
| Antal | 1 st/frp |
| Typ | Dörrbroms |
| EAN-nr | 7311662264444 |
