Barnspärr HOPPE KISI2-U14Svart, Sprint: 7 mm
199 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
Modell:
Sprint: 7 mm

KISI2-U14
Svart, Sprint: 7 mm
199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Barnspärr HOPPE KISI2-U14 är en handtagsspärr som är godkänd enligt NT CONS 018 och passar handtag med rosett U14. Styrtapp 10 mm.
Varumärke
HOPPEBeskrivning
Barnspärr HOPPE KISI2-U14 är en handtagsspärr som är godkänd enligt NT CONS 018 och passar handtag med rosett U14. Styrtapp 10 mm.
Recensioner
PatrickVerifierad köpare
för 1 vecka sedanFunkar utmärkt som barnspärr och superenkla att montera!
Egenskaper
| Varumärke | HOPPE |
| Art.Nr. | H11872007 |
| Färg | Svart |
| Material | Zink |
| Höjd | 10 mm |
| Längd | 80 mm |
| Djup | 25 mm |
| Modell | Sprint: 7 mm |
| CC-mått | 43 mm |
| Serie | KISI2 |
| Typ | Barnspärr |
| EAN-nr | 4012789972795 |
