Barnspärr HOPPE KISI2-U26Svart, Sprint: 7 mm, Styrtapp 10 mm
159 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
Modell:
Sprint: 7 mm, Styrtapp 10 mm

KISI2-U26
Svart, Sprint: 7 mm, Styrtapp 10 mm
159 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Barnspärr HOPPE KISI2-U26 är en handtagsspärr, godkänd enligt NT CONS 018, som passar handtag med rosett U26.
Varumärke
HOPPEBeskrivning
Barnspärr HOPPE KISI2-U26 är en handtagsspärr, godkänd enligt NT CONS 018, som passar handtag med rosett U26.
Recensioner
Per EVerifierad köpare
för 1 år sedanLätt att montera funkar som de ska
Daniel BVerifierad köpare
för 1 år sedanDen funkar bra och gör det den ska. Lätt och sätta dit. Får en 4 eftersom det är plastkonstruktion.
Egenskaper
| Varumärke | HOPPE |
| Art.Nr. | H11875781 |
| Färg | Svart |
| Material | Zink |
| Höjd | 10 mm |
| Längd | 80 mm |
| Djup | 25 mm |
| Modell | Sprint: 7 mm, Styrtapp 10 mm |
| CC-mått | 43 mm |
| Serie | KISI2 |
| Typ | Barnspärr |
| EAN-nr | 4012789974911 |
