Barnspärr HOPPE KISI2-U76F1 Alu. Silver, Sprint: 7 mm
159 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
F1 Alu. silver
Modell:
Sprint: 7 mm

KISI2-U76
F1 Alu. Silver, Sprint: 7 mm
159 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Barnspärr HOPPE KISI2-U76 är en barnspärr, godkänd enligt NT CONS 018, som passar handtag med rosett U76, styrtapp 10 mm.
Varumärke
HOPPEBeskrivning
Barnspärr HOPPE KISI2-U76 är en barnspärr, godkänd enligt NT CONS 018, som passar handtag med rosett U76, styrtapp 10 mm.
Egenskaper
| Varumärke | HOPPE |
| Art.Nr. | H3033570 |
| Färg | F1 Alu. silver |
| Material | Zink |
| Höjd | 10 mm |
| Längd | 80 mm |
| Djup | 25 mm |
| Modell | Sprint: 7 mm |
| CC-mått | 43 mm |
| Serie | KISI2 |
| Typ | Barnspärr |
| EAN-nr | 4012789344110 |
