Barnspärr HOPPE KISI2-U76Svart, Sprint: 7 mm
199 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
Modell:
Sprint: 7 mm

KISI2-U76
Svart, Sprint: 7 mm
199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Barnspärr HOPPE KISI2-U76 är en barnspärr, godkänd enligt NT CONS 018, som passar handtag med rosett U76, styrtapp 10 mm.
Varumärke
HOPPEBeskrivning
Barnspärr HOPPE KISI2-U76 är en barnspärr, godkänd enligt NT CONS 018, som passar handtag med rosett U76, styrtapp 10 mm.
Egenskaper
| Varumärke | HOPPE |
| Art.Nr. | H11917556 |
| Färg | Svart |
| Material | Zink |
| Höjd | 10 mm |
| Längd | 80 mm |
| Djup | 25 mm |
| Modell | Sprint: 7 mm |
| CC-mått | 43 mm |
| Serie | KISI2 |
| Typ | Barnspärr |
| EAN-nr | 4012789999976 |
