Långskylt-WC Habo 54
405 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Långskylt av gjuten mässing. Levereras med träskruv. Passar till dörrtjocklek 38-42 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 14393 |
| Färg | Krom |
| Material | Mässing |
| Passande Dörrtjocklek | 38-42 mm |
| Höjd | 210 mm |
| Bredd | 45 mm |
| Produkttyp | Långskylt |
| EAN-nr | 7317900143939 |


