Nyckelskylt Beslagsboden B894Matt Krom
138 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

B894
Matt Krom
138 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Nyckelskylt i olika färger från Beslagsboden.
Recensioner
AnnieVerifierad köpare
för 6 år sedanBra och snygg produkt.
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | B894KM |
| Färg | Mattborstad Krom |
| Höjd | 220 mm |
| Djup | 7 mm |
| Typ | Nyckelskylt |
| Diameter | 46 mm |
| EAN-nr | 7391447031539 |

