Nyckelskylt Habo Selection TS 1
fr.289 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Nyckelskylt Habo Selection TS 1 är en designad nyckelskylt av mässing. Den levereras med skruv för genomgående fastsättning och passar till dörrtjocklek 38-42 mm. Designad av Thomas Sandell.
Varumärke
Habo SelectionBeskrivning
Nyckelskylt Habo Selection TS 1 är en designad nyckelskylt av mässing. Den levereras med skruv för genomgående fastsättning och passar till dörrtjocklek 38-42 mm. Designad av Thomas Sandell.
Egenskaper
| Varumärke | Habo Selection |
| Färg | Krom, Mässing |
| Material | Mässing |
| Passande Dörrtjocklek | 38-42 mm |
| CC-mått | 27 mm |
| Diameter | 52 mm |
| Serie | TS |
| Produkttyp | Nyckelskylt |
| Ytbehandling | Krom, Polerad Mässing |
