Täckbricka HOPPE 59F Insida
fr.211 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

59F Insida
211 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Täckbricka HOPPE 59F Insida är en täckbricka med höjd 6 mm som levereras med 2 st M5x90 kapbara. Det uppfyller krav på nickelavsättning och är därför allergivänlig.
Varumärke
HOPPEBeskrivning
Täckbricka HOPPE 59F Insida är en täckbricka med höjd 6 mm som levereras med 2 st M5x90 kapbara. Det uppfyller krav på nickelavsättning och är därför allergivänlig.
Egenskaper
| Varumärke | HOPPE |
| Färg | F1 Alu. silver, F9 Rostfri Nyans |
| Material | Aluminium |
| Höjd | 50 mm |
| Längd | 50 mm |
| Djup | 20 mm |
| Diameter | 50 mm |
| Serie | 59F |
| Produkttyp | Täckbricka |
| Ytbehandling | Aluminium, Stål |
