Täckbricka HOPPE 59M Utsida
fr.169 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

59M Utsida
169 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Täckbricka HOPPE 59M Utsida är en täckbricka med blind utsida och en höjd på 6 mm. Den uppfyller krav på nickelavsättning och är därför allergivänlig.
Varumärke
HOPPEBeskrivning
Täckbricka HOPPE 59M Utsida är en täckbricka med blind utsida och en höjd på 6 mm. Den uppfyller krav på nickelavsättning och är därför allergivänlig.
Egenskaper
| Varumärke | HOPPE |
| Färg | F1 Alu. silver, F9 Rostfri Nyans |
| Material | Aluminium |
| Höjd | 50 mm |
| Längd | 50 mm |
| Djup | 20 mm |
| Diameter | 50 mm |
| Serie | 59M |
| Typ | Täckbricka |
| Ytbehandling | Aluminium, Stål |
