Täckskylt HOPPE 2910
fr.200 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

2910
200 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Täckskylt HOPPE 2910 är en täckskylt. Den uppfyller krav på nickelavsättning och är därför allergivänlig.
Varumärke
HOPPEBeskrivning
Täckskylt HOPPE 2910 är en täckskylt. Den uppfyller krav på nickelavsättning och är därför allergivänlig.
Recensioner
SvenVerifierad köpare
för 2 år sedanLite för dyr egentligen
Egenskaper
| Varumärke | HOPPE |
| Färg | F1 Alu. silver, F9 Rostfri Nyans |
| Material | Aluminium |
| Höjd | 30 mm |
| Längd | 230 mm |
| Djup | 60 mm |
| Serie | 2910 |
| Produkttyp | Täckskylt |
| Ytbehandling | Aluminium, Stål |
