
Toalettvred Beslag Design Form 49 mmSvart
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
Rek. pris 159 kr
114 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
CC-mått:
27 mm

Form 49 mm
Svart
114 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Passar till låskista 2014 eller låskistor med samma hålkonfiguration. Vid osäkerhet gällande vilket lås du har vänligen konsultera fackman.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Passar till låskista 2014 eller låskistor med samma hålkonfiguration. Vid osäkerhet gällande vilket lås du har vänligen konsultera fackman.
Form, funktion, färg och material är de element som skapar känslan i Beslag Designs produkter. Sortimentet består av ett exklusivt urval av beslag och inredningsdetaljer för såväl det egna hemmet som den offentliga miljön - allt från det allra trendigaste till det klassiskt lantliga.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 750092-41 |
| Färg | Svart |
| Material | Zink |
| Passande Dörrtjocklek | 40 mm |
| Höjd | 49 mm |
| Längd | 49 mm |
| Djup | 7,5 mm |
| CC-mått | 27 mm |
| Typ | Toalettvred |
| Diameter | 49 mm |
| Serie | Form |
| EAN-nr | 7316180020466 |

