
Toalettvred Beslag Design FormRostfri Look
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
Rek. pris 159 kr
115 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Form
Rostfri Look
115 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Passar till låskista 2014 eller låskistor med samma hålkonfiguration. Vid osäkerhet gällande vilket lås du har vänligen konsultera fackman.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Passar till låskista 2014 eller låskistor med samma hålkonfiguration. Vid osäkerhet gällande vilket lås du har vänligen konsultera fackman.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 750151-41 |
| Färg | Rostfri Look |
| Material | zink |
| Passande Dörrtjocklek | 37-44 mm |
| Djup | 7,5 mm |
| Utförande | rostfri look Skagen |
| CC-mått | 27 mm |
| Diameter | 49 mm |
| Serie | Form |
| Tjocklek Lucka | 37-44 mm |
| Typ | Toalettvred |
| EAN-nr | 7316180020480 |

