
Toalettvred Beslag Design Kastrup Rostfritt Modullås
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
199 kr
169 krSpara 15 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Passar till modullås 565 eller låskistor med samma hålkonfiguration. Vid osäkerhet gällande vilket lås du har vänligen konsultera fackman. Inklusive monteringssats.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Passar till modullås 565 eller låskistor med samma hålkonfiguration. Vid osäkerhet gällande vilket lås du har vänligen konsultera fackman. Inklusive monteringssats.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 890009-41 |
| Färg | Rostfritt |
| Material | Rostfritt stål |
| Passande Dörrtjocklek | 37-44 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Längd | 2 mm |
| Djup | 2 mm |
| Utförande | rostfritt |
| CC-mått | 27 mm |
| Diameter | 50 mm |
| Serie | Kastrup |
| Produkttyp | Toalettvred |
| EAN-nr | 7316180020572 |
