
Toalettvred Beslag Design R ModullåsSvart
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
449 kr
359 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

R Modullås
Svart
359 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Toalettvred Beslag Design R Modullås är ett rekorativt och greppvänligt toalettvred med dold skruvmontering. Toalettvred R matchar perfekt till dörrhandtag Helix, Helix Stripe, Tavira och Sintra Inkl. komplett monteringssats. 5x5 mm roddarpinne + vredmedbringare.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Toalettvred Beslag Design R Modullås är ett rekorativt och greppvänligt toalettvred med dold skruvmontering. Toalettvred R matchar perfekt till dörrhandtag Helix, Helix Stripe, Tavira och Sintra Inkl. komplett monteringssats. 5x5 mm roddarpinne + vredmedbringare.
Modullås för offentlig miljö. Passar ej till standarddörrar.
Recensioner
Kemal VVerifierad köpare
för 2 år sedanVar tvungen att omarbeta produkten så att den passar svensk standard.
- Passningsform
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 751101-41M |
| Färg | Svart |
| Höjd | 52 mm |
| Djup | 32 mm |
| Diameter | 52 mm |
| Låsbar | Ja |
| EAN-nr | 7316180024594 |
