Vred HOPPE För Modullås
fr.285 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

För Modullås
285 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vred HOPPE För Modullås är ett vred för modullåshus. Det uppfyller krav på nickelavsättning och är därför allergivänlig.
Varumärke
HOPPEBeskrivning
Vred HOPPE För Modullås är ett vred för modullåshus. Det uppfyller krav på nickelavsättning och är därför allergivänlig.
Egenskaper
| Varumärke | HOPPE |
| Färg | F1 Alu. silver, F69 Rostfri, F9 Rostfri Nyans, Svart |
| Material | Aluminium, Rostfritt |
| Höjd | 40 mm |
| Längd | 50 mm |
| Djup | 50 mm |
| Antal | 50 st/frp |
| Diameter | 50 mm |
| Typ | Vred |
| Ytbehandling | Aluminium, Stål, Svart |
