WC-behör HOPPE RWC 95265 F9
749 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
HOPPE WC behör för modullåskista, rostfri nyans, handikappvänligt vred.
Toalettbehör 95265 RWC/panik F9 rostfri nyans 35-95. WC-behör 95265 RWC/panik för modullåskista i aluminium med rostfri nyans F9. Utrustad med handikappvred på insidan och uttag för paniknyckel på utsidan. Nyckel medföljer ej. Passar dörrtjocklek 35–95 mm. Uppfyller krav på nickelavsättning – allergigodkänt.
Specifikationer
Vikt: 1,87 kg
Bredd: 145 mm
Längd: 85 mm
Höjd: 280 mm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | HOPPE |
| Art.Nr. | H11571652 |
| Höjd | 280 mm |
| Bredd | 145 mm |
| Längd | 85 mm |
| Utförande | 95265 RWC/Panik 35-95 mm |
| Vikt | 1,87 kg |
| EAN-nr | 4012789489354 |

