Wc-beslag Habo Selection TS 1
Rek. pris 503 kr
fr.358 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Designat WC-beslag från Habo. Levereras med skruv för genomgående fastsättning. Passar till dörrtjocklek 38-42 mm. Designat av Thomas Sandell.
Varumärke
Habo SelectionBeskrivning
Designat WC-beslag från Habo. Levereras med skruv för genomgående fastsättning. Passar till dörrtjocklek 38-42 mm. Designat av Thomas Sandell.
Egenskaper
| Varumärke | Habo Selection |
| Färg | Glasblåst Krom, Glasblåst Mässing |
| Material | Mässing |
| Passande Dörrtjocklek | 38-42 mm |
| Höjd | 35 mm |
| Bredd | 15 mm |
| Längd | 30 mm |
| Serie | TS |
| Antal/frp | 1 |
| Produkttyp | Wc-beslag |
