WC-beslag Habo Selection TS 1Mässing
499 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mässing
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

WC-beslag Habo Selection TS 1 är ett designat WC-beslag av mässing. Kombinationen blank/borstad innebär att vredknoppens greppytor är borstade och övriga ytor är blanka. Det levereras med skruv för genomgående fastsättning och passar till dörrtjocklek 38-42 mm. Designat av Thomas Sandell.
Varumärke
Habo SelectionBeskrivning
WC-beslag Habo Selection TS 1 är ett designat WC-beslag av mässing. Kombinationen blank/borstad innebär att vredknoppens greppytor är borstade och övriga ytor är blanka. Det levereras med skruv för genomgående fastsättning och passar till dörrtjocklek 38-42 mm. Designat av Thomas Sandell.
Egenskaper
| Varumärke | Habo Selection |
| Art.Nr. | 18089 |
| Färg | Mässing |
| Material | Mässing |
| Passande Dörrtjocklek | 38-42 mm |
| Ytbehandling | Mässing |
| Diameter | 50 mm |
| CC-mått | 27 mm |
| Serie | TS |
| Produkttyp | Wc-beslag |
| EAN-nr | 7317900180897 |


