Entrégaller PLUS Cubic med Centrerad Matta
fr.1 118 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Cubic med Centrerad Matta
1 118 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Få ett stabilt och robust galler med Cubic gallerpaket. Setet består av 2 galler 40x40 cm och matta. Det ger en praktisk och bra lösning för smutsiga skor.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Få ett stabilt och robust galler med Cubic gallerpaket. Setet består av 2 galler 40x40 cm och matta. Det ger en praktisk och bra lösning för smutsiga skor.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Material | Stål |
| Höjd | 35, 68, 93, 123, 148 mm |
| Bredd | 400 mm |
| Längd | 800 mm |
| Vikt | 9,5 kg |
| Serie | Cubic |
| Yta | Varmgalvaniserad |
| Produkttyp | Entrégaller |
