Entrégaller PLUS Cubic med Centrerad MattaH: 35 mm
1 127 kr
1 118 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd:
35 mm

Cubic med Centrerad Matta
H: 35 mm
1 118 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Få ett stabilt och robust galler med Cubic gallerpaket. Setet består av 2 galler 40x40 cm och matta. Det ger en praktisk och bra lösning för smutsiga skor.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Få ett stabilt och robust galler med Cubic gallerpaket. Setet består av 2 galler 40x40 cm och matta. Det ger en praktisk och bra lösning för smutsiga skor.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 17991-1 |
| Material | Stål |
| Höjd | 35 mm |
| Bredd | 400 mm |
| Längd | 800 mm |
| Vikt | 9,5 kg |
| Serie | Cubic |
| Yta | Varmgalvaniserad |
| Typ | Entrégaller |
| EAN-nr | 5703393179913 |

