Entrégaller PLUS Cubic med Matta
fr.1 107 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Cubic med Matta
1 107 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bjud dina gäster välkomna med vacker design. Med Cubic entrégaller kan du få ett entrégaller som är både snyggt och praktiskt.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Bjud dina gäster välkomna med vacker design. Med Cubic entrégaller kan du få ett entrégaller som är både snyggt och praktiskt.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Material | Stål |
| Höjd | 35, 68, 93, 123, 148 mm |
| Bredd | 400 mm |
| Längd | 800 mm |
| Vikt | 11, 10,46 kg |
| Serie | Cubic |
| Yta | Varmgalvaniserad |
| Typ | Entrégaller |
