Entrégaller PLUS Cubic med MattaH: 68 mm
1 607 kr
1 542 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd:
68 mm

Cubic med Matta
H: 68 mm
1 542 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bjud dina gäster välkomna med vacker design. Med Cubic entrégaller kan du få ett entrégaller som är både snyggt och praktiskt.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Bjud dina gäster välkomna med vacker design. Med Cubic entrégaller kan du få ett entrégaller som är både snyggt och praktiskt.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 17987-2 |
| Material | Stål |
| Höjd | 68 mm |
| Bredd | 400 mm |
| Längd | 800 mm |
| Vikt | 10,46 kg |
| Serie | Cubic |
| Yta | Varmgalvaniserad |
| Typ | Entrégaller |
| EAN-nr | 5703393731890 |
