Entrégaller PLUS Cubic med MattaH: 93 mm
1 755 kr
1 633 krSänkt pris!Spara 122 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd:
93 mm

Cubic med Matta
H: 93 mm
1 633 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bjud dina gäster välkomna med vacker design. Med Cubic entrégaller kan du få ett entrégaller som är både snyggt och praktiskt.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Bjud dina gäster välkomna med vacker design. Med Cubic entrégaller kan du få ett entrégaller som är både snyggt och praktiskt.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 17987-3 |
| Material | Stål |
| Höjd | 93 mm |
| Bredd | 400 mm |
| Längd | 800 mm |
| Vikt | 10,46 kg |
| Serie | Cubic |
| Yta | Varmgalvaniserad |
| Typ | Entrégaller |
| EAN-nr | 5703393731906 |
