Entrégaller PLUS Cubic Tvådelad
fr.919 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Cubic Tvådelad
919 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bjud dina gäster välkomna med vacker design. Med Cubic entrégaller kan du få ett entrégaller som är både snyggt och praktiskt.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Bjud dina gäster välkomna med vacker design. Med Cubic entrégaller kan du få ett entrégaller som är både snyggt och praktiskt.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Material | Stål |
| Höjd | 35, 68, 93, 123, 148 mm |
| Bredd | 400 mm |
| Längd | 800 mm |
| Vikt | 9 kg |
| Serie | Cubic |
| Yta | Varmgalvaniserad |
| Produkttyp | Entrégaller |
| Hopfällbar | Nej |
