Entrégaller PLUS Cubic TvådeladH: 35 mm
919 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd:
35 mm

Cubic Tvådelad
H: 35 mm
919 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bjud dina gäster välkomna med vacker design. Med Cubic entrégaller kan du få ett entrégaller som är både snyggt och praktiskt.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Bjud dina gäster välkomna med vacker design. Med Cubic entrégaller kan du få ett entrégaller som är både snyggt och praktiskt.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 17998-1 |
| Material | Stål |
| Höjd | 35 mm |
| Bredd | 400 mm |
| Längd | 800 mm |
| Vikt | 9 kg |
| Serie | Cubic |
| Yta | Varmgalvaniserad |
| Typ | Entrégaller |
| EAN-nr | 5703393179982 |

