
FotskrapaMillers Elförzinkad
fr. 599 krfr.1 063 kr
Från 44 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Bredd
Beskrivning
Fotskrapa Millers Elförzinkad är en fotskrapa av elförzinkad stål. Den levereras utan ram.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC003981
- ETIM-klasskod: EC003981
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
|---|---|
| Färg | Elförzinkad |
| Material | Stål |
| Höjd | 48 mm |
| Bredd | 321, 368 mm |
| Längd | 600, 800 mm |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Produkttyp | Fotskrapa |
| Ytbehandling | Elförzinkad |
