
FotskrapaMillers Elförzinkad321 mm
599 kr1 063 kr
Spara 44 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Bredd

Fotskrapa Millers Elförzinkad
321 mm 599 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Fotskrapa Millers Elförzinkad är en fotskrapa av elförzinkad stål. Den levereras utan ram.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC003981
- ETIM-klasskod: EC003981
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
|---|---|
| Art.Nr. | 400092946 |
| Färg | Elförzinkad |
| Material | Stål |
| Höjd | 48 mm |
| Bredd | 321 mm |
| Längd | 600 mm |
| Antal | 1 st/frp |
| Ytbehandling | Elförzinkad |
| Typ | Fotskrapa |
| EAN-nr | 7311662270834 |
