Fotskrapa Varax med BorstställSvart
1 699 kr
1 319 krSpara 22 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

med Borstställ
Svart
1 319 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Fotskrapa från Varax som är pulvermålad i svart, med 3 st borstar för att smidigt borsta bort smuts innan du går in.
Varumärke
VaraxBeskrivning
Fotskrapa från Varax som är pulvermålad i svart, med 3 st borstar för att smidigt borsta bort smuts innan du går in.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Varax |
| Art.Nr. | 4784-6100 |
| Färg | Svart |
| Material | Stål |
| Höjd | 310 mm |
| Bredd | 300 mm |
| Längd | 1070 mm |
| Vikt | 5,1 kg |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Offentlig Miljö | Ja |
| Typ | Fotskrapa |





