
Gummiram PLUStill Cubic Entrégaller
456 kr 570 kr
Spara 20 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

till Cubic Entrégaller
456 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Ram i återvunnet gummi som passar till Cubic Entrégaller.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 17916-1 |
| Material | Stål |
| Höjd | 40 mm |
| Bredd | 480 mm |
| Längd | 880 mm |
| Vikt | 8,1 kg |
| Serie | Cubic |
| Yta | Varmgalvaniserad |
| Typ | Entrégaller |
| EAN-nr | 5703393179166 |
