Matta PLUS Cubic Svart
190 kr
177 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Cubic Svart
177 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Svart plastmatta som passar till entrégaller Cubic från Plus.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 17906-1 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 400 mm |
| Längd | 400 mm |
| Vikt | 0,46 kg |
| Serie | Cubic |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 6 |
| EAN-nr | 5703393179067 |

