


Ställning PLUSCubic för Entrégaller
512 kr 639 kr
Spara 20 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Cubic för Entrégaller
512 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Ram med ställning som passar till Cubic Entrégaller.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 17915-1 |
| Material | Stål |
| Bredd | 400 mm |
| Längd | 800 mm |
| Vikt | 4,1 kg |
| Serie | Cubic |
| Yta | Varmgalvaniserad |
| Typ | Entrégaller |
| EAN-nr | 5703393179159 |
