Roddarpinne Millers
fr.37 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Roddarpinne Millers
37 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Roddarpinne för dörrhandtag.
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Färg | Elförzinkad |
| Material | Metall |
| Höjd | 8 mm |
| Bredd | 8 mm |
| Längd | 85, 100, 120, 140 mm |
| Ytbehandling | Elförzinkad |
| Produkttyp | Roddarpinne |
| Detaljer | 1 frp innehåller 1 st |

