T-Gångjärn Millers 1761 Vfz 155 mm
161 kr/frp
30 dagars prisgaranti

T-Gångjärn Millers 1761 Vfz 155 mm
161 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Miller`sBeskrivning
T-Gångjärn Millers 1761 Vfz 155 mm är ett praktiskt gångjärn. Mått avser dörrdelen.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC004600
- Dimension skruv: 4,5 mm
- Diameter tapp: 4,5 mm
- ETIM-klasskod: EC004600
- Dimension skruv: 4,5 mm
- Diameter tapp: 4,5 mm
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Art.Nr. | 400009015 |
| Färg | Förzinkad |
| Höjd | 32 mm |
| Material | Stål |
| Antal | 1 st/frp |
| Tjocklek | 2 mm |
| Typ | T-gångjärn |
| Bredd | 155 mm |
| EAN-nr | 7325920002136 |

