Pianogångjärn Millers840X32 mm
199 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Förnicklad
Längd:
840 mm

Pianogångjärn Millers
840X32 mm
199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Pinne av mässing. Måttet bredd avser utfällt läge. ETIM-klasskod: EC004600. Skruv ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Art.Nr. | 400006029 |
| Färg | Förnicklad |
| Längd | 840 mm |
| Bredd | 32 mm |
| CC-mått | 60,5 mm |
| Tjocklek | 0,7 mm |
| Montering | Skruv |
| Material | Mässing |
| Typ | Pianogångjärn |
| Antal | 1 st/frp |
| EAN-nr | 7325920001955 |


