
Handtag 4AQUAMatt/Borstad
Rek. pris 150 kr
!
fr.97 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Välj Längd
- Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
4AQUA Profilhandtag för en stilren look.
Egenskaper
| Varumärke | 4AQUA |
|---|---|
| Färg | Koppar, Krom, Mässing, Svart |
| Längd | 40, 200 mm |
| Material | Aluminium |
| Djup | 41 mm |
| Höjd | 18 mm |
| Vikt | 0,02, 0,07, 0,014 kg |
| Produkttyp | Handtag |
| Yta | Matt/Borstad |
| Montering | Skruv |

